Ar tasi karstas kafijas savu dienu sāk teju jebkurš pasaules iedzīvotājs. Baristas ir tie cilvēki, kuri zina visu par un ap kafiju un noteikti spēs pagatavot saviem klientiem tieši to, ko sirds kāro. Kafija palīdz dienas gaitas uzsākt ar mundrumu un enerģiju. Starp daudzajām kafijas šķirnēm, vispopulārākās ir Arabica pupiņas, turklāt, no kafijas tiek gatavoti arī dažādi alkoholiskie un bezalkoholiskie kokteiļi. Veidi kā gatavot kafiju ir ļoti dažādi, turklāt, katrs no tiem piedāvā atšķirīgas garšas nianses. Pie mums kafija, visbiežāk, tiek pagatavota divējādi – ar apliešanas metodi vai arī dažādos kafijas automātos. Katrās mājās noteikti ir vismaz viens kafijas cienītājs.

KAFIJAS AUTOMĀTU KLĀSTS VEIKALOS

Mūsdienās veikalu plaukti ir pilni ar dažādām kafijas pagatavošanas ierīcēm un aksesuāriem – sākot no franču presēm un turku kafijas biķerīšiem, līdz multifunkcionāliem kafijas automātiem. Visbiežāk kafijas automāts pupiņas samaļ pats, bet ir iespējams iegādāties arī tādus automātus, kuros ber jau samaltu kafiju(vairāk skatīt te – maltās kafijas izvēle). Aiz vien populārāki kļūst kapsulu kafijas automāti, kas ļauj pagatavot dažādus kafijas dzērienus, tieši kā kafejnīcās. Ja jūsu īpašumā ir espresso kafijas automāts, tad ērti ir iegādāties kafiju, kas jau safasēta speciālos spilventiņos.

KĀ RĪKOTIES, KAD NO IERINDAS IZIET KAFIJAS AUTOMĀTS?

Kafijas automāti ir kļuvuši par vienu no nepieciešamākajām lietām katrā virtuvē jebkurā mājoklī visā pasaulē. Nenoliegsim, ka kafijas automātu, kā jebkuras citas labas, kvalitatīvas sadzīves tehnikas cena, nav no mazākajām, tādēļ, iegādājoties ierīci, tiek gaidīta simtprocentīga atdeve, taču, ja rodas vajadzība, kafijas automātu serviss un labošana palīdzēs tikt galā ar problēmām. Lielisks pakalpojums ir arī kafijas automātu noma, kas būs labs palīgs saviesīgu pasākumu un banketu rīkošanai, kurā plānots būt vairāk par pāris viesiem.

KAS IR IZPLATĪTĀKAIS DZĒRIENS VISĀ PASAULĒ?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *